V košíku nejsou žádné položky.

Zkusit
  • 14denní záruka vrácení peněz
  • 100% bezpečný nákup
  • Prodej na splátky

Kariéra

Prodávejte svou oblíbenou značku Delimano!

OPERÁTOR CALL CENTRA

KOHO HLEDÁME?

Šikovné adepty, kteří se nebojí prvotního nezájmu zákazníka a umí si v rozhovoru prosadit svou.
Uchazeče, pro které je výzvou zlepšovat své komunikační dovednosti a pracovat v rušném prostředí call centra.
Lidi, kteří se rádi a rychle učí, jsou ambiciózní a motivuje je vlastní úspěch a výsledky.

NÁPLŇ PRÁCE?

Aktivní telefonická komunikace (aktivní linka) se stávajícími zákazníky společnosti za účelem prodeje produktů z oblasti zdravého životního stylu, kuchyně a domácnosti, fitness, sportu atd.

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci v příjemném a moderním prostředí, v přátelském kolektivu
  • propracovaný systém školení a vzdělávání v rámci pracovní doby
  • podporu, odborné vedení, možnost zdokonalit se v prodejních dovednostech
  • fixní plat + motivující bonus (procenta z prodeje) - mzda úspěšného operátora se pohybuje kolem 30 000 Kč měsíčně
  • stravenky, motivační soutěže, fitness centrum zdarma, výrazné zaměstnanecké slevy na produkty, školení, zdravotní volno
  • nástup dle dohody / ihned

POŽADAVKY:

  • komunikativní osobnost
  • ochota učit se novým věcem
  • uživatelská znalost práce s PC

KONTAKT:

Kateřina Vejběrová
Studio Moderna
U Nákladového nádraží 8
130 00, Praha 3 - Žižkov

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj životopis ve formátu .doc, .docx nebo .pdf na e-mailovou adresu: katerina.vejberova@studio-moderna.com, nebo volejte 246 007 719.