V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Američané žijí novým hitem, vynález chválí Oprah i slavný komik

Na americkém Facebooku má ohromující počet fanoušků: přes tři čtvrtě milionu. Chválí ho celebrity Oprah Winfrey a Steve Carell či magazín Reader’s Digest.  Čím že to ve Spojených státech poslední dobou tak žijí? Vynálezem jménem NutriBullet.

autor: Vladimír Kuklík

Na americkém Facebooku má ohromující počet fanoušků: přes tři čtvrtě milionu. Chválí ho celebrity Oprah Winfrey a Steve Carell či magazín Reader’s Digest.  Čím že to ve Spojených státech poslední dobou tak žijí? Vynálezem jménem NutriBullet.

„Tohle není žádná placená reklama. NutriBullet je úžasný,“ napsal na Twitteru herec Steve Carell, jenž se proslavil filmy Božský Bruce, 40 let panic nebo Bláznivá, zatracená láska.

Oprah Winfrey zařadila Nutribullet ve svém magazínu mezi věci, které byste si měli pořídit. „Mixujte s benefity. Kompaktní a výkonný přístroj, který se snadno čistí,“ uvedla.

„Mixéry, mějte se na pozoru! S NutriBulletem si připravíte koktejly rychle, čistotně a velmi prakticky,“ stojí v americké verzi časopisu Reader’s Digest.

A co tedy NutriBullet přesně je? Na první pohled mixér, v němž si uděláte nápoje ze zeleniny, ovoce, oříšků, cereálií, kakaa a dalších ingrediencí. První pohled však neříká vše. NutriBullet vám dá totiž mnohem víc než normální mixér, z potravin dokáže extrahovat maximum potřebných vitamínů, minerálů a proteinů, protože zpracuje i ta nejmenší semínka, jadérka, ale i stopky a slupky.

Existuje prakticky nekonečné množství  různých koktejlů, které si můžete v NutriBulletu připravit. Lidé na sociálních sítích sdílejí recepty na ranní „povzbuzováky“, zdravé svačiny, ovocné smoothies i sladké dobroty. Lahodných a výživných mixů se nemohou nabažit.

„Od chvíle, co jsem vyměnil walkman za iPod, můj život nic nezměnilo víc než tento přístroj,“ cituje Reader’s Digest jednoho z amerických gurmánů. „Na prach to rozemlelo dokonce lněné semínko a vlašské ořechy,“ jásá další.

„Já osobně bych byl radši, kdyby měl Nutribullet spíše starší, klasický vzhled,“ řekl pro deník New York Post 43letý designér Michael Kerschbaumer. „Ale co se týče funkčnosti, je to moc šikovná věcička.“

Američané si NutriBullet, který reklama popisuje jako průlomový vynález v rámci vědy zabývající se výživou, oblíbili především proto, že je díky němu nesmírně snadné provozovat zdravý životní styl. I kdybyste se ládovali kily zeleniny a ovoce, stejně z nich pouhým žvýkáním nedostanete vše, co vaše tělo potřebuje. Nutribullet to dokáže během několika sekund.

„Podle mě je to poklad,“ prohlásila kondiční trenérka a expertka na zdravé stravování Ariane Hundtová. „Už jsem přesvedčila asi dvě stovky svých klientů, aby si to koupili. Kéž bych měla procenta z prodeje,“ směje se.

Namíchejte si i vy chutný a zároveň nutričně nesmírně hodnotný drink. Receptů nejen na Facebooku najdete spoustu, nebo můžete zkusit vymyslet svou vlastní originální kombinaci. Uvidíte, že se díky NutriBulletu budete brzy cítit svěžejší a zdravější. V České republice si ho můžete pořídit na stránkách Delimano.cz.