V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Co muže zaujme na ženě na první pohled?

Přemýšleli jste někdy, čeho si na vás muži všimnou nejdříve? Rozhodli jsme se několika mužů zeptat na rovinu, co jejich pohled spolehlivě přitáhne nejvíce, když jim do hledáčku padne žena. A co jsme zjistili?

Víte, co je první věc, která muže zaujme, když se podívá na nějakou ženu? Její oči? To zní romanticky, ale není to spíš její poprsí? To je asi věrohodnější varianta. Rozhodli jsme se zjistit pravdu jednou provždy a zeptali se mužů, co jejich pohled spolehlivě přitáhne nejvíce, když jim do hledáčku padne žena. Jejich odpovědi vás asi překvapí…

1. Usměv

Víme, že jste to pokládali za nemožné, ale většina mužů nám potvrdilo, že úsměv je opravdu první věc, která je na ženě zaujme. A proč tomu tak je? Z velké části proto, že žena, která se směje se zdá být na první pohled mnohem více přístupná a přátelská a tak je pro ně snadnější ji oslovit. Milý úsměv je také známka pozitivního pohledu na život, což je vlastnost, kterou každý u svého partnera ocení.  

2. Oči

Ano, známý fakt se zase potvrzuje, muži si skutečně všímají ženských očí jako jednoho z prvních atributů zájmu. Už jste jistě slyšely známé: ,,Oko, do duše okno“, což znamená, že oči o vás vypovídají mnohé. Což je právě to, co by muži chtěli zjistit. Studie prokazují, že pokud se muž zahledí do očí ženy a v nich spatří něco, co se mu líbí, právě zde začíná jeho zájem (potvrzeno u 70 % mužů). Také se očím snadno lichotí, no řekněte, kolik mužů vám již složilo poklonu, že máte opravdu překrásné oči? Proto jim taky tak rádi dodáváme na lesku tím správným make-upem :) Dámy, neskrývejte své oči pod velkými brýlemi a nechte je zářit!

3. Vlasy

Pokud jste někdy četli články na téma – jak sbalit muže, určitě jste narazili na tip, že zabírá, když si hrajete s pramínkem vlasů. No jistě, muže zajímá na ženách vše, co oni nemají, takže vlasy nevyjímaje. Takže ano, trávit všechny ty hodiny u kadeřníka a nechávat tam pokaždé majlant skutečně stojí za to! A jaké vlasy se mužům líbí? To není pravidlem, dlouhé, krátké, barevné, ale hlavně zdravé, čisté a voňavé. Pár kapek sexy parfému do vlasů opravdu dokáže s muži divy. Hlavní a nejdůležitější je, abyste se ve svém účesu cítila dobře, což je na vás to nejpřitažlivější vůbec!

4. Postava

Může to znít trochu povrchně, ale je to pravda. Ženská postava je dozajista jednou z prvních věcí, které si pánové na ženě všimnou. A nikde není řečeno, že se jim líbí jen vyhublé modelky, právě naopak! Zatímco někteří preferují hubenější postavy, další naopak vyhledávají plnější křivky, takže se ve svém těle cítíte dobře, jste zdravá a fit, není důvod k obavám - tu správnou osobu budete přitahovat přesně tak, jak vypadáte.

5. Nohy

Nohy jsou naprostá klasika, která nás okamžitě napadne, když se zamyslíme nad tím, čím muže zaujmout. No jistě, výrobci bot na podpatku, postavu zvýrazňujících šatů a různých důmyslných silonek o tom vědí svoje! V nadcházejícím jarním a letním období pak muži zažívají doslova žně – vůbec nevědí, kam se dřív podívat. V zimě se přece jen zahalujeme, jak jen je to možné. Ale pozor, není to všechno o dlouhých štíhlých nohou. Je důležité, aby vaše nohy byly upravené. Hladká hydratovaná pokožka, upravené nehty a pravidelná pedikúra už je v létě samozřejmostí. Můžete si myslet, že ostatní si těchto věcí nevšímají, ale opak je pravdou. Takže sundejte boty, co vám šlapou po štěstí, nasaďte odvážné podpatky a vyrazte do jarních ulic!