V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Ochutnávejte, vyhrajte a bavte se na pikniku s Delimano!

Že ještě nemáte plán na sobotu 30. srpna? Teď už ano! Určitě si nebudete chtít nechat ujít 4. ročník F.O.O.D. pikniku na pražské Ladronce, kde najdete i stánek společnosti Delimano. Můžete se těšit na čerstvě připravené dobroty a třeba i něco vyhrát.

Že ještě nemáte plán na sobotu 30. srpna? Teď už ano! Určitě si nebudete chtít nechat ujít 4. ročník F.O.O.D. pikniku na pražské Ladronce, kde najdete i stánek značky Delimano. Můžete se těšit na čerstvě připravené dobroty a třeba i něco vyhrát.

V příjemném prostředí městského parku na Praze 6 si můžete užít celý den s rodinou nebo přáteli.

Piknik začíná v 11 hodin a kdo dřív přijde, toho čeká odměna - prvních tisíc návštěvníků dostane dárek.

Následně můžete sledovat kuchařské show. Živě se v akci předvedou Jana Vašáková, Martin Polaček a Zdeněk Pohlreich. Zábavný program bude připravený i pro děti, jež se mohou vyřádit například na skákacím hradu.

Vy mezitím přijďte potěšit své chuťové pohárky k našemu stánku, kde vás naučíme připravovat lahodný nápoj  smoothie nebo vynikající domácí zmrzlinu - obojí v šikovných mašinkách od Delimano, které si budete moci rovnou koupit. Aby nezůstalo jen u sladkého, budeme vařit tradiční španělský pokrm paellu.

Kromě ochutnávání můžete zkusit štěstí, zatočit si kolem Delimano a získat jednu z mnoha výher!

To vše 30. srpna od 11 do 18 hodin v parku Ladronka. Vstup je zdarma.