V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Mezinárodní den lesů je lepší

 S Delimano Green Planet

Delimano není pouze značka, která chce oslavovat chutné a zdravé jídlo uvařené s pomocí kvalitního a odolného nádobí. Chceme také oslavit naši planetu, náš domov, svět, který nám poskytuje vše, co potřebujeme k dobrému životu a dobrému jídlu. 21. březen je tedy rozhodně dnem oslav. Je to Mezinárodní den lesů, ale co s ním má společného vaše oblíbená značka kuchyňského nádobí Delimano? Naše nová řada nádobí Green Planet totiž pomáhá sázet nové stromy!

 

Nádobí Green Planet pro zelené lesy

Lesy jsou ekosystémy, bez nichž by na Zemi nebyl život. Jejich ochrana je klíčová nejen pro člověka, ale také pro tisíce dalších živočišných a rostlinných druhů, které nazývají lesy svým domovem. A všichni nyní můžeme pomáhat ze svých vlastních domovů.

Delimano Green Planet je nová řada nádobí, jehož tělo je vyrobeno ze 100% recyklovatelného hliníku. Vyrábí se tedy nejen ekologicky šetrným způsobem, ale je také zcela recyklovatelný na konci své životnosti. Jeho nepřilnavý povlak je vyroben na vodní bázi a bez škodlivých látek, jako jsou těžké kovy, PFOA nebo PFOS. Rukojeti jsou vyrobeny z 50 % z přírodních materiálů a lze je také recyklovat. Obaly jsou vyrobeny z recyklovaného papíru a jsou biologicky odbouratelné. Nádobí Delimano Green Planet se postará o váš domov i celou naši domovskou planetu, a to shora dolů. Od výroby až do doby, kdy jej přestanete používat mnoho let poté, co si jej přinesete domů. Jídlo, které je dobré pro vás, může být dobré i pro planetu.

A to není vše. Protože víme, jak extrémně důležitý je každý strom, spolupracujeme s organizací OneTree Planted na globálním projektu zalesňování „Pečuj o přírodu – zasaď strom”.

 

Od jednoho stromu až po celý les

Říká se, že skutečným smyslem života je zasadit stromy, v jejichž stínu neočekáváte, že budete sedět. Sázíme stromy nejen pro současné generace, ale i pro ty budoucí. V Delimano neustále informujeme naše zákazníky nejen o důležitosti zdravého stravování, ale nyní také o důležitosti udržování zdravých lesů.

Během Mezinárodního dne lesů budeme pomáhat lesům dneška i zítřka tím, že budeme vzdělávat naši budoucnost – děti. Vysadíme sazenice do školek a škol a uspořádáme workshopy, kde budeme učit děti o důležitosti lesů a ochraně životního prostředí.

Udržování naší planety zelené je zodpovědnost každého z nás. Ať už jde o recyklaci, výsadbu stromů nebo nákup udržitelných produktů, každý z nás dělá malý krok ... a společně se tento krok stává velkým. Udělejte dobrou věc, zatímco se dobře najíte, a to nejen v Mezinárodní den lesů, ale každý den – to je poslání kuchyňského nádobí Delimano Green Planet.