V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Top 10 nejlepších aprílových nachytávek

Apríl se blíží a tradicí je vyvést někoho žertem. Podívejte, lidé to čekají a vlastně budou rádi, že jste si je vybrali jako objekt svého zájmu. Určitě. Jsme si jisti, tak nějak...Pokud vás zajímá, jak nejoriginálněji nachytat své blízké, inspirujte se v naší kompilaci top 10 aprílových žertů.

1. dubna je už v sobotu a je na čase, abyste začali přemýšlet o tom,  jak nejoriginálněji na Apríla nachytat své kamarády, rodinu, či vaše nejmilejší kolegy v práci, pokud se o víkendu chystáte. Máte nějaké své ověřené žerty, na které se vždy někdo nachytá? Pokud jste je již použili loni, máme pro vás tipy na top 10 aprílových žertů, se kterými budete jistě úspěšní! Hodně štěstí a nezapomeňte se od srdce zasmát!

Žert # 1: Myš od počítače nefunguje!

Většina lidí v dnešní době používá laserové počítačové myši. Apríl je ideální příležitost, jak využít moderní technologie k vašemu pobavení. Přelepte laser ve spodní části myši papírovým lepítkem a sledujte, jak bude kolega v práci či brácha doma s myší beznadějně jezdit a možná vypustí i pár sprostých slov, než přijde na to, v čem je jádro pudla. Míra žertu záleží také na typu myši. Pokud má vlastník bezdrátovou variantu, začne shánět a zkoušet baterky. Až myš konečně otočí a najde papírek, bude vzteky bez sebe :D

Žert # 2: Oslaďte někomu život

Zaměnit sůl a cukr? Jak snadný a otřepaný žert, nicméně 100% účinný. Prostě jen do slánky nasypte cukr a do cukřenky sůl a sledujte reakce vašich milovaných. Váš hurónský smích jim okamžitě prozradí, odkud vítr fouká.. Jen na záměnu nezapomeňte, abyste nenachytali i sami sebe, nebo snad máte rádi kafe s příchutí jodované soli?

Žert # 3: Vodopád obilovin

Jistě máte kolem sebe někoho, kdo jí k snídani cereálie, müssli či ovesné vločky, že? Tady se to přímo nabízí – nařízněte balíček ze spoda, takový vodopád obilovin přímo k nohám vaší oběti dovede pořáááádně naštvat :).

Žert # 4: Víkendové mámení

Letošní apríl vychází na víkend a tak je na snadě, že spíš nachytáte někoho z rodiny či partnera. Pokud víte, že potřebuje vstát, nastavte mu budík o hodinu dříve! Pokud ne, schovejte mu nějakou věc, kterou bude jistě potřebovat. Což takhle z každého páru, co má doma v botníku, uloupit jednu botu? Další nachytávky, co můžete doma někomu z rodiny udělat, je například pomalovat ho lihovkou, když bude spát, či nakreslit/ nalepit na toaletní papír pavouka. Tak na co si troufnete?

Žert # 5: Ledová sprcha

Tohle je opravdová klasika, ale o nic méně legrační, než tomu bylo před stovkami let. Nalijte vodu do misky a položte ji nahoru na polozavřené dveře. Jakmile vaše oběť dveře otevře, dostane neočekávanou sprchu ...

Žert # 6: Hledání drobných

Je na čase potrestat lidi za jejich chamtivost…Obstarejte si několik naleštěných mincí a nalepte je venku na zem vteřinovým lepidlem. Pak už si najděte jen vhodnou lavičku, relaxujte a bavte se :). 

Žert # 7: Strach je nejhorším nepřítelem

Jeden z nejlepších žertů, které můžete udělat, je ve skutečnosti neudělat žádný. Jakto? Začněte už od rána s výhružnými poznámkami, jak je dneska nachytáte. Sledujte jejich strach a očekávání, že se jim něco stane, s každou normální situací. Jak jednoduché a účinné!

Žert # 8: Dáš si sušenky?

Tento žertík je obzvláště ďábelský, protože vaše oběť na vás bude zpočátku jako med a bude si myslet, že pro ni děláte něco opravdu hezkého. Vtip je v tom, že nabídnete vybranému chudákovi sušenky Oreo. To zní opravdu mile. To, že jste opravdový dáreček z pekla, zjistí až teprve po prvním soustu. Vy jste nebyli leniví, sušenky Oreo rozlepili a slepili je k sobě originální náplní ze zubní pasty. Dobrou mentolovou chuť!

Žert # 9: Auto jako nové…

Nové věci mají lidi rádi, ne? Nové věci bývají často zabaleny v průhledné folie. Má váš partner/ otec/ bratr své auto rád? Jsme si jisti, že ano. Trochu náročnější, pravda, ale co takhle jejich zaparkovaného miláčka celého zabalit do průhledné folie? Situace, že rychle potřebuje skočit do auta a něco vyřídit, je ta naprosto nejlepší, která potom může nastat… 

Žert # 10: Řekněte své poslední sbohem…

Tento žert je, pravda, na někoho možná moc extrémní. Pokud však máte doma milovníky černého humoru, zasmějete se. Najděte lahev po nějakém čistidle na koupelny, podlahy či kuchyně a pořádně ji vymyjte. Myslíme opravdu pořádně, nechcete se samým žertem přiotrávit! Nalijte do ní barevně podobnou tekutinu, ať už šťávu, čaj, či vodu a čekejte na vhodnou příležitost. Jakmile přijde domů osoba, kterou chcete nachytat, začněte si stěžovat, jak je život těžký a že jedinou cestu, kterou vidíte, je vše skončit. Zábavné, ne? :D