V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Nepropásněte žádné naše slevy a novinky.

Milujete naše slevy a speciální akce a nechcete přijít ani o naše novinky? Máme pro vás řešení!

Emailová schránka na portálu Seznam.cz

Pokud máte e-mailovou schránku na portálu Seznam.cz, postup je jednoduchý. Stačí, když si otevřete náš poslední e-mail s nabídkou (který najdete ve složce Hromadné) a v záhlaví kliknout na tlačítko Přesunout, kde vyberete složku Doručené. Od tohoto okamžiku vám všechny naše emaily budou doručovány do složky Doručené a vy už nepropásnete ani jednu naši nabídku. Pokud si nejste jistí, jak to provést, koukněte na názornou ukázku na následujícím obrázku.

seznam

 

Emailová schránka na portálu Gmail.com

Pokud máte e-mailovou schránku od portálu Google.com, postup je jednoduchý. Stačí, když si otevřete náš poslední e-mail s nabídkou (který najdete v kartě Promo Akce) na e-mail stačí kliknout pravým tlačítkem myši, rozbalí se vám lišta s nabídkou, kde zvolíte přesunout na kartu a zde vyberete možnost Primární. Od tohoto okamžiku vám všechny naše e-maily budou doručovány do složky Primární a vy už nepropásnete ani jednu naši nabídku. Pokud si nejste jistí, jak to provést, koukněte na názornou ukázku na následujícím obrázku.

gmail

 

Emailová schránka na portálu Centrum.cz

Pokud máte e-mailovou schránku na portálu Centrum.cz, postup je jednoduchý. Stačí, když si otevřete náš poslední e-mail s nabídkou (který najdete ve složce Hromadné) a v záhlaví kliknout na tlačítko Přesunout, kde vyberete složku Doručené. Od tohoto okamžiku vám všechny naše emaily budou doručovány do složky Doručené a vy už nepropásnete ani jednu naši nabídku. Pokud si nejste jistí, jak to provést, koukněte na názornou ukázku na následujícím obrázku.

c