V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Smoothie = cesta ke zdravému tělu

Každá buňka v našem těle má určitý životní cyklus. Odumřelé buňky jsou neustále nahrazované novými. V následujících 7 letech se vymění všechny buňky ve vašem těle. Tento fascinující proces je ale velmi složitý a také trošku nedokonalý. Nové buňky často obsahují malé chybičky. Proto stárneme. Bohužel tomu napomáhá i konzumace nezdravého jídla. 

Ovoce a zelenina obsahují antioxidanty, které neutralizují škodlivé látky a chrání naše buňky před dalším poškozením. Správný proces zažívání a vstřebávání prospěšných látek zpomaluje stárnutí. A právě díky Nutribulletu můžeme našim buňkám dopřát to nejlepší.

Zkuste si představit 60 misek brokolice nebo 100 plátků celozrnného chleba. Přesně toto množství vám nahradí 1/8 šálku rozmixovaného lněného semínka, které si přidáte do vašeho smoothie, abyste dosáhli stejného množství protirakovinných enzymů. No není to skvělé?

Hektická doba a špatné stravovací návyky

Většina z nás si nedokáže v hektickém denním režimu udělat čas na pomalou konzumaci zdravého jídla. Tento trend zatěžuje naše trávení, které se snaží vypořádat se špatně rozžvýkaným jídlem bez živin. Postupně také slábnou naše enzymy, které spolu se žaludkem zdecimovaným věkem nedokážou zužitkovat živiny ze stravy. A když se našemu tělu nedostávají živiny, tak den ode dne slábneme a stáváme se náchylnější k různým (i chronickým) nemocím.

Ne všechno zdravé jídlo ale dokáže náš trávicí systém zpracovat. Často se totiž vůbec nedostane ke všem vitaminům, minerálům a fytonutrientům, které jídlo obsahuje. Naštěstí je tu NUTRIBULLET, který dokáže tyto živiny extrahovat. Tento extraktor umí rozmělnit ovoce a zeleninu na tu nejlépe vstřebatelnou formu. Při tom zároveň uvolňuje cenné živiny, které by normálně zůstaly v nerozkousaných soustech.

Jak by vlastně měl vypadat výživný koktejl?

Do nádoby dejte:

-          50 % listové zeleniny (2 šálky na jednu porci)

-          50 % ovoce (kolik druhů chcete)

-          Přidejte vzpruhu = semínka a oříšky

-          Dolijte vodu, klasické nebo rostlinné mléko k rysce MAX

Pak už stačí jen mixovat.

Díky mixování zvládnete sníst mnohem větší množství ovoce i zeleniny, které mají vliv na váš vzhled i vlastní pocit. Jako první si všimnete přílivu energie, poté celkové pohody, což znamená například menší bolesti hlavy, lepší spánek, silnější imunitní systém a také lepší náladu.

Musíme také dodat, že Nutribullet není jen smoothie mixér, ale hravě si poradí i s pokrmy pro děti, přípravou pomazánek nebo dipů, ledových nápojů a mnoho dalšího

Matcha frappé:

-          360 ml mandlového vanilkového mléka

-          2 lžíce agávového sirupu

-          2 lžičky matcha prášku

-          280g ledu

Všechny ingredience společně rozmixujte a vychutnejte si ledový nakopávač.

Guacamole pomazánka:

-          1/2 červené cibule

-          3 stroužky česneku

-          8g koriandru

-          1 jalapeňos paprička

-          2 lžíce šťávy z limetky

-          1 lžičku soli

-          1 lžičku pepře

-          2 zralá avokáda

Všechny ingredience kromě avokáda dejte do mixéru a třemi pulzy je rozmixujte. V případě potřeby směs setřeste ze stěn dolů. Přidejte avokádo a již jen dvakrát zapulzujte.