V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Delimano Domácí Pekárna s bambusovým prkénkem a kuchyňským náčiním

Photo
Video

Nyní si můžete dopřát čerstvý, křupavý bochník božského domácího chleba pomocí Delimano pekárny.Brava bambusové prkénko je kuchyňský doplněk, který se bude skvěle hodit na vaši linku a navíc nabídne hned několik možností použití.Z hloubky evropských lesů se vyrábí Delimano Brava set přírodního kuchyňského náčiní PRO.

DOPRAVA ZDARMA nad 1999,- při platbě předem
Delimano Domácí Pekárna s bambusovým prkénkem a kuchyňským náčiním
3 428 Kč
2 298 Kč Club5
Vyberte možnost
Zavolejte nám na: 246 091 995
Předpokládaná doba dodání: více než 2 měsíce.
 • Stručný přehled
 • Detaily o produktu
Stručný přehled

Nyní si můžete dopřát čerstvý, křupavý bochník božského domácího chleba pomocí Delimano pekárny.Brava bambusové prkénko je kuchyňský doplněk, který se bude skvěle hodit na vaši linku a navíc nabídne hned několik možností použití.Z hloubky evropských lesů se vyrábí Delimano Brava set přírodního kuchyňského náčiní PRO.

Čtěte více
Detaily o produktu

Vyrobte si domácí chléb bez námahy

E-KUCHAŘKA KE STAŽENÍ ZDE <<

Nic není lepší, než vůně čerstvě upečeného chleba, souhlasíte?

Ale upéct chléb doma při absenci volného času může být docela oříškem. Jistě, nakombinovat ingredience je jednoduché, ale hnětení, čekání, až těsto nakyne a nakonec pečení - všechny tyto úkoly potřebují čas. Naštěstí existujte pomocník, který za vás zvládne vše a to rychle. Teď můžete relaxovat a nechat pekárnu na chléb, aby udělala veškerou práci za vás.

Delimano Joy Bread Maker

100% domácí chléb bez ingrediencí navíc

Seznamte se s Delimano pekárnou Joy, malým, ale silným pečícím spotřebičem, který z vaší kuchyně udělá osobní pekárnu.

Stačí přidat ingredience, navolit si váš preferovaný režim a zmáčknout tlačítko. Za pár hodin provoní váš domov božská vůně, která vábí k připravení sendviče, či chopení se másla. A jen, ať víte - rodina bude na snídani připravená o mnohem dřív!

Delimano Joy Bread Maker

Vyhněte se umělým konzervantům a mějte ingredience pod kontrolou

Když si pečete chléb sami, máte ingredience pod kontrolou. Už žádné umělé konzervanty, či nevyslovitelné ingredience jako hydroxyanisol, hydrogenové oleje, či přehršel cukru, sodíku a umělých barviv. Váš domácí chléb bude zdravý a přizpůsobený všem potřebám a alergiím ve vaší domácnosti.

Delimano Joy Bread Maker

Nutnost pro každého s alergií, či nesnášenlivostí na lepek

Každý celiak ví, jak drahý je gluten-free chléb a jak špatně většinou chutná. Tak proč si neudělat vlastní, čerstvý, chutný chléb doma? Delimano pekárna na chléb má extra program glutten-free, takže je vhodná pro ty, kteří nesnáší lepek. S naší pekárnou si můžete konečně užít veškerá pozitiva čerstvého chleba - a to ani nezmiňujeme, o kolik levnější bude.

Delimano Joy Bread Maker

Program pro jogurt a džem

Delimano pékárna na chléb není jen obyčejnou pekárnou. Má také speciální program pro výrobu jogurtů a džemů. Toto všestranné zařízení vylepší vaši kuchyň a napomůže vám k výrobě chutných pokrmů a svačin.

Delimano Joy Bread Maker

Funkce pro zachování teploty pro ty nejlepší výsledky

Delimano pekárna je velmi chytrá. Ihned po dopečení se přepne do režimu zachování tepla a zachová váš čerstvě upečený chléb teplý po dobu dalších 60 minut.

Pokud chcete mít chléb hotový ráno na snídani, či po práci, využijte také funkci 13hodinového odkladu. Tak si můžete vychutnat čerstvý chléb kdykoliv chcete.

Delimano Joy Bread Maker

Skvělá volba pro milovníky pečiva

Teď si z kuchyně uděláte pekárnu o mnoho jednodušeji – speciálně se všemi možnostmi, které Delimano Joy pekárna na chléb nabízí:

 • 12 různých režimů
 • gluten-free program
 • můžete si zvolit velikost pecnu (700 or 900g)
 • můžete si navolit barvu kůrky (3 možnost: světlá, střední, tmavá)
 • funkce 13hodinového odkladu
 • funkce zachování tepla
 • monitorovací okénko pro kontrolu procesu pečení
 • pekáček a hnětací metlice jsou vhodné do myčky
 • síla: 550 W
Delimano Joy Bread Maker

Je to tác, je to podložka, je to prkénko!

Ingredience krájejte na přírodním bambusovém prkénku. Drobky, šťávy a další nepotřebné součásti propadnou mezírkami na tác, který poté jednoduše očistíte.

Prkénko je skvělé na krájení chleba, zeleniny, ovoce, masa, a podobně. Je vyrobeno z přírodního, ekologického bambusu, který vám vydrží roky.

Benefitů používání bambusu v kuchyni je nespočet: bambus je o 16% pevnější, než javor, je přírodně anti-bakteriální a slibuje dlouhou životnost, finanční efektivitu a ekologicky přátelskou alternativu využití našich lesů.

Bambus je jedním z nejvýznamnějších zdrojů Země. Nejedná se o strom, bambus patří do rodiny tráv a roste mnohem rychleji, než kterákoliv dřevina. Od zasazení až pro sběr mu častokrát stačí pouhé 4 roky. Bambus je také jedním z nejlehčích materiálů na trhu. Je o 16% silnější, než javor, ale o 33% lehčí váhy, než je tomu u dubu. Nezajímavější je však jeho kořenový systém – jakmile je bambus sklizen, jeho přírodní systém kořenů se rozšíří a automaticky zregeneruje.


O naše dřevěné kuchyňské výrobky je snadné pečovat, lze je používat po delší dobu (v závislosti na četnosti používání) a jsou 100% biologicky rozložitelné. Jejich ergonomicky, přesto jednoduchý design uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

100% přírodní

Delimano set dřeveného kuchyňského náčiní je vyráběno z vybraných klád bukového dřeva z evropských lesů. Multifunkční využití. Snadno se čistí a po dlouhou dobu si udrží pěkný vzhled.

 

Set obsahuje:

- Kulatou vařečku s rohem a otvorem, 30cm

- Špachtle, 30cm -

- Špachtle s otvory, 30cm

 

Výhody:

• Přírodní, ekologické.

• Produkční cyklus má snížený dopad na životní prostředí.

• Vyrobeno z přírodních materiálů.

• Nové, inovativní a ekologicky šetrné materiály.

• Zdravé stravování.

• Výrobek pro celou rodinu.

Hodnocení zákazníka 0 Hodnocení

Jak hodnotíte tento produkt? *

1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star