V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

BLACK FRIDAY V LÉTĚ SLEVY AŽ -70%

BLACK FRIDAY V LÉTĚ SLEVY AŽ -70% - Extra sleva 5% na vše s kódem BF5EXTRA.

Extra sleva 5% na vše s kódem BF5EXTRA.

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Delimano Nutribullet 600W

Photo
Video

Balíček obsahuje Nutribullet 600W, sadu příslušenství, náhradní čepele, velkou 0,9 l nádobu a vysokou 0,7 l nádobu, Ať už připravujete chutné omáčky, nebo tvoříte vitamíny přeplněná smoothie, Nutribullet bude neodmyslitenou součástí vaší moderní kuchyně.Tuto sadu jednoduše musí mít každý majitel mixéru NutriBullet.

Extra sleva 5% s kódem BFEXTRA5 jen
Delimano Nutribullet 600W
3 536 Kč
2 308 Kč Club5
Vyberte možnost
Zavolejte nám na: 246 091 995
Doba dodání delší než dva měsíce.
 • Stručný přehled
 • Detaily o produktu
 • Dodatečné informace
Stručný přehled

Balíček obsahuje Nutribullet 600W, sadu příslušenství, náhradní čepele, velkou 0,9 l nádobu a vysokou 0,7 l nádobu, Ať už připravujete chutné omáčky, nebo tvoříte vitamíny přeplněná smoothie, Nutribullet bude neodmyslitenou součástí vaší moderní kuchyně.Tuto sadu jednoduše musí mít každý majitel mixéru NutriBullet.

Čtěte více
Detaily o produktu
 
spiralizér


Rozšířená záruka

Užívejte si svůj výrobek co nejdéle s prodlouženou zárukou.

... jistota na prvním místě!

Jednoduchým výběrem prodloužené záruky v prostoru pod cenou produktu zajistíte, že vaše záruční doba na výrobek bude prodloužena.

Co Nutribullet dokáže?

Objevte 5 nejdůležitějších schopností sady Nutribullet:

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Čepele Nutribulletu jsou navrženy pro Nutrient Extraction™, extrakci živin, která dělá z klasických potravin superpotraviny. To znamená, že z každé ingredience získáte co největší možné množství živin a vitamínů.

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Jednoduše vytočte čepele, omyjte vodou s mýdlem a nádoby odložte na vrchní poličku myčky. Zdravý životní styl je najednou o mnoho snazší.

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Věděli jste, že smoothie může být hotové už za minutu? Zdravou výživu tak do svého vytíženého kalendáře můžete zahrnout každý den!

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Jednoduchý, intuitivní design zaručuje, že můžete přístroj snadno používat každý den. Stačí stlačit, vytočit a mixovat. Ano, je to tak snadné.

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  600W síly originálního motoru Nutribullet zvládne vše od jahod až po špenát proměnit v hladkou, pitelnou výživu.

Vytáhněte svůj oblíbený Nutribullet a připravte si vitamíny naplněný nápoj

Získejte svůj denní přísun vitamínů, minerálů, vlákniny, a dalších živin se sadou Nutribullet, jediným kuchyňským přístrojem s vyjimečnou mixovací silou. Díky Nutribulletu bude kombinování mixu zeleniny, ovoce a ledu v úžasná smoothie a džusy ještě snazší. Díky silnému motoru a cyklickému pohybu zvládnete zpracovat i ořechy, semínka, kořínky a slupky skrze nerezové čepele Nutribulletu bez problémů.

Nutribullet 600 5pcs Black

600W síly a umělecké extrakční čepele

Nutribullet není, jako ostatní mixéry. Unikátní kombinace 600W motoru, nových extrakčních čepelí a patentovanému cyklónu odemyká živiny ve vašich oblíbených potravinách.

Unikátní design čepelí v kombinaci s cyklickým pohybem generuje sílu, která zvládne rozdrtit semínka, kořínky i slupky pro získání skrytých živin v nich. Čepel je vyrobena z nerezové oceli a nebude potřeba je ostřit.

Nutribullet 600 5pcs Black

Sklenice plná lahodné chuti

Set Nutribullet 600 obsahuje vysokou nádobu (0,7l), používanou na emulzifikaci a výrobu zdravých, výživných, život podporujících dobrot, které vám přidají roky života. Se setem Nutribullet budete objevovat způsob, jak žít zdravě chutněji – cokoliv chcete rozmixovat, stačí vzít nádobu, zamáčknout, tlačit na ni a za pár okamžiků získáte to nejhladší, nejchutnější smoothie vůbec.

Nutribullet 600 5pcs Black

S knížkou receptů plnou dobrot, díky kterým se budete cítit dobře

Kromě setu Nutribullet získáte i receptář plný chutných, výživných receptů, které ozdraví vaše tělo a pomohou vám cítit se skvěle.

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Nápady na snídaně

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Chutné dezerty

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Nutriblast plný vitamínů

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Zdravá dětská výživa

Jak čistit váš Nutribullet?

Snadnou, účinnou cestou, jak se zbavit částit ingrediencí, je naplnit vaši nádobu teplou vodou přípravkem na nádobí, našroubovat čepele, a zapnout NutriBullet na 20 - 30 sekund.

To uvolní zachycené ingredience a po následném opláchnutí budete mít hotovo.

Nutribullet nádoby navíc můžete čistit ve vrchí poličce myčky na normálním režimu.

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Naplňte teplou vodou a zapněte na 20-30 sekund

 • Nutribullet 600 5pcs Black

  Vhodné do myčky na vrchní poličku (normální režim)

Jedinečné víčko - dělejte si NutriBlasty na cesty!

Vaše každodenní rutina se supermixérem NutriBullet bude brzy ještě lepší - s nepostradatelnou sadou příslušenství se nebudete muset nikdy bát, že ztratíte svou extrakční čepel nebo víčko. Navíc budete mít nádobu pro každého člena domácnosti, takže si můžete dělat a brát své vlastní oblíbené NutriBlasty na cesty!

Ušetřete čas a vyhněte se nalévání, po kterém zůstává nepořádek

Menší nádoby s uchem s objemem 0,5 l jsou ideální na přípravu jedné porce NutriBlastu. Nyní si můžete připravit svůj živinami nabitý nápoj a vypít si jej z té stejné nádoby, což vám ušetří čas a přelévání, po kterém zůstává nepořádek. Díky komfortnímu uchu se nápoj snadno drží, především když jste v pohybu!

Uzávěr s odklopným víčkem pro snazší pití bez rozlévání

Díky otvorům v komfortním uzávěru s odklopným víčkem na menší nádobě se váš nápoj lépe pije. Uzávěr zabraňuje rozlití nápoje, když vybíháte ze dveří nebo řídíte.

Extrakční čepel nikdy nemusíte ostřit

V kombinaci s exkluzivním cyklónovým účinkem vyvíjí unikátní design extrakční čepele ještě větší sílu, aby se prořezal tvrdými semínky, silnými stonky a tvrdou slupkou. Díky tomu se dostane k živinám, které se skrývají uvnitř, snadno jako nikdy předtím.

Čepel je vyrobena z nerezové oceli a nikdy ji nemusíte ostřit.

Využijte svůj NutriBullet naplno

Protože jste majitelem mixéru NutriBullet, pravděpodobně se maximalizace schopnosti vašeho těla vstřebávat důležité vitamíny a minerály z potravin, které jíte, stala rutinou, bez které již nemůžete existovat.

Sada příslušenství k mixéru NutriBullet vám pomůže získat co nejvíce z vašeho NutriBulletu pro usnadnění vaší rutiny, když jste na cestách.

Poradí si takřka se vším

V kombinaci s odstředivou silou NutriBulletu dokáže tato čepel rozmixovat oříšky, tvrdá jadérka, zrníčka, silné stopky, tuhé slupky, mražené ovoce i led. Díky tomu se člověk dostane k živinám, které se skrývají uvnitř takových plodů.

Čepele jsou z nerezové oceli a není třeba je brousit.

Snídaně z NutriBulletu pro celou rodinu

Neexistuje lepší způsob, jak začít svůj den, než s NutriBlasty nabitými vitamíny a dalšími živinami.

Díky obří nádobě NutriBullet můžete připravit zdravý a výživný NutriBlast, který jste si zamilovali, pro několik osob zároveň.

Plast bez škodlivin

Nádoba je vyrobena z plastu bez BPA a můžete ji mýt v myčce na nádobí.

Podělte se o zdravý životní styl s osobou, na které vám záleží

Vysoká nádoba NutriBullet o objemu 0,7 l je ideální pro přípravu NutriBlastů pro dva – takže se můžete snadno podělit o svůj zdravý životní styl s partnerem, příbuzným nebo kamarádem.

Přidejte si roky života díky výživným NutriBlastům

Mějte na paměti, že zdravé, výživné a povzbuzující NutriBlasty vám přidávají roky života.

Připravujte dvojité porce bez námahy navíc

Vysoká nádoba vám umožní připravovat dvojité porce přírodních šťáv nabitých vitamíny a minerály bez námahy a čištění navíc.

Dodatečné informace

Hodnocení zákazníka 0 Hodnocení

Jak hodnotíte tento produkt? *

1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star