V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Delimano Nádobí Green Planet

Slevy jsou dostupné v prodejnách Albert od 13.10. do 26.10.2021

Vyzdvihne vaši kuchyň, vylepší naši planetu

Nádobí, které je 100 % recyklované a recyklovatelné. Vyrobeno ze 100% hliníku, který perfektně vede teplo, takže se nestane, že byste na pánvi měli chladná místa. Nepřilnavý povrch zaručí, že pokrmy můžete připravovat bez oleje nebo jen s kapkou. Veškeré nádobí lze mýt v myčce nádobí. Je vhodné na všechny druhy varných desek včetně indukce.

Green Planet Pánev na smažení ⌀24, 28 cm

Základním kuchyňským kouskem pro smažení zeleniny, vajec, masa a dalších jídel je tato pánev, která je připravena naservírovat další hostinu a neměla by chybět v žádné kuchyni. Průměr 24 nebo 28 cm.

Rozměr:
⌀24 cm

Rozměr:
⌀28 cm

Green Planet Vysoká pánev ⌀26 cm

Tato vysoká pánev je ideální pro přípravu větších porcí jídel. Čína, těstoviny, rizoto a mnoho dalšího připravíte snadno a rychle. Průměr 26 cm. Kapacita 2,9l.

Rozměr:
⌀26 cm

Green Planet Kulatý pekáč ⌀28 cm

Nejoblíbenější kus nádobí. Kulatý pekáč lze využít na sporáku i v troubě. Připravte si maso, které na prudko opečete na sporáku a poté postupně doděláváte v troubě, není třeba vyměňovat nádobí. Průměr 28 cm. Kapacita 3,2l.

Rozměr:
⌀28 cm

Green Planet Pekáč 35x27 cm

Všestranný pekáč, který vám pomůže s přípravou oběda, slavnostní večeře nebo nedělního moučníku. Díky nepřilnavému povrchu se snadno myje. Rozměr 35 x 27 cm.

Rozměr:
35x27 cm

Green Planet Hrnec ⌀24 cm

V každé kuchyni musí být minimálně jeden hrnec, který zajistí uvaření té nejlepší polévky na zimu, přípravy oblíbené omáčky nebo uvaření těstovin do salátu. Díky odolnému povrchu se nemusíte bát krémové polévky mixovat přímo v hrnci. Průměr 24 cm. Kapacita 6,7l.

Rozměr:
⌀24 cm

Green Planet Pánev na palačinky ⌀25 cm

Ať už dáváte přednost nadýchaným americkým nebo papírově tenkým palačinkám ve stylu crêpe, Delimano Green Planet pánví na palačinky zvládnete všechno! Díky nižšímu profilu je ideální na palačinky, lívance nebo omelety. Průměr 25 cm.

Rozměr:
⌀25 cm

Poklice ⌀24, 26, 28 cm

Zkraťte dobu přípravy pokrmů a dosáhněte těch nejlepších výsledků. Poklice jsou z ekologického tvrzeného borosilikátového skla s praktickou rukojetí na odložení vařečky při vaření. Průměr 24, 26 nebo 28 cm.

Rozměr:
⌀24 cm

Rozměr:
⌀26 cm

Rozměr:
⌀28 cm

Green Planet Starter sada

Geniální sada nádobí pro každého, kdo osvěžuje obsah kuchyňských skříní, nebo se teprve poprvé chystá kuchyň vybavit. Pánev 24 cm, hrnec na omáčky 16 cm a kulatý pekáč 26cm s odnímatelnou rukojetí z řady Delimano určitě potěší.