V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

DELIMANO - O NÁS

Vítejte ve světě těch nejlepších jídel:

U vás v kuchyni

Radujte se ze života s báječnými doma připravenými pokrmy se značkou Delimano!

Milujete vše, co se točí okolo jídla? Máte rádi tu vůni, barvu, konzistenci a hlavně samotné vaření? My v Delimano sdílíme stejné nadšení. Pro nás je jídlo oslavou života, kouzlem v kuchyni, které probudí naši představivost a umožní nám vyčarovat něco, o čem se nám ani nezdálo. A věříme, že vaše kuchyně je místem, kde se připravuje to nejlepší jídlo. Žádnému domácímu pokrmu připravenému podle babiččina receptu, s vášní a především láskou se nevyrovná ani ta nejlepší michelinská restaurace.

Co máme společného? Vášeň pro vaření

My v Delimano rozumíme neodolatelné vášni pro vaření a proto věnujeme veliké úsilí tomu, abychom vám mohli nabídnout všechno, co potřebujete, chcete a po čem toužíte pro vaše každodenní vaření i pro ty výjimečné dny, kdy chcete připravit něco speciálního.
 
To je náš příběh.

Jak to všechno začalo

Tehdy v roce 2010

Náš příběh začal v roce 2010, kdy jsme přišli s myšlenkou vyrábět kuchyňské nádobí vysoké kvality pro zdravější vaření, které bude vyrobeno z přírodních materiálů.

Na začátku byl náš první nápad: řada keramického nádobí, ale díky spoustě nadšení a zapálení jsme dali dohromady přání našich zákazníků a rozjeli jsme vývoj mnoha dalších senzačních výrobků do kuchyně i do jídelny. 

Dnes čítá naše nabídka na více než 100 výrobků. A další brzy přibudou.

Delimano dnes

Dnes se Delimano stále soustředí na vás, vaše přání a neodolatelnou vášeň pro vaření.

Naším cílem je být prémiovou značkou na trhu kuchyňských výrobků v Evropě a nabízet promyšlený design, vyspělé technologie a inovativní a kreativní řešení kuchyňských potřeb, které jsou navrženy tak, abyste si díky nim mohli užít zdravé a chutné vaření.

Nebo zkrátka: Jsme tu, abychom vyráběli ty nejlepší výrobky pro aktivní a zdravý životní styl.

A to neříkáme jen tak do větru, ale myslíme to naprosto vážně.

Delimano: Inovujeme a razíme nové trendy

Úloha vaření v našich běžných životech se za poslední desetiletí razantně obměnila: zatímco životní tempo je hektičtější než kdy dříve a ve všech směrech vítězí pohodlí, roste také počet domácích kuchařů a kreativních labužníků a hostitelů, kteří se nemohou dočkat, až oslní hosty u večeře, a kteří také kladou důraz na zdravé stravování. A řešení, které vyhovuje oběma trendům? Technologie, jak jinak.

A my v Delimano rozhodně nemáme hluboko do kapsy, když jde o vývoj nových návrhů špičkového nádobí.

Naši odborníci na technologii vaření přinášejí pokroková řešení v oblasti komplexních návrhů nádobí, které mění zažité představy a je jediným svého druhu na světě.

Delimano Trilogy: Jedinečný způsob vaření

Delimano Trilogy je naším vlastním vynálezem, který má za úkol zdokonalit způsob vaření, a přináší našim zákazníkům možnost připravovat ta nejzdravější jídla. Pánev Trilogy je vyrobena z hliníku s keramickou vrstvou, ale díky revolučním 9 otvorům v ní horký vzduch pod pokličkou volně cirkuluje.  Horký vzduch cirkulující okolo jídla zajistí, že bude dokonale rovnoměrně uvařené.

Tímto způsobem můžete vaše jídlo připravovat s pouhou kapkou oleje a rychleji než běžným způsobem.

Opravdu báječné řešení, které prostě musíte vyzkoušet.

Klikněte zde

Malé domácí spotřebiče Delimano – najdeme pomocníka pro každý úkol

Víme, že každý kuchař zbožňuje chytré vychytávky do kuchyně. To proto jsme věnovali zvláštní pozornost vývoji skvělých spotřebičů, které se budou hodit každý den i pro speciální příležitosti.

Rozhodli jsme se představit řadu malých domácích spotřebičů, v níž najdete úplně všechny pomocníky, na které jste si kdy vzpomněli – nebo o kterých jste třeba jen snili.

Vše, co potřebujete k přípravě, vaření, skladování, servírování a VYCHUTNÁVÁNÍ jídla – Delimano nabízí toto všechno, a nyní v pestrých barvách!

V kuchyni nikdy není dost praktických pomocníků. Nádherné zelené bambusové krájecí prkénko, zajímavá jídelní souprava nebo roztomilá červená pánev na palačinky – díky našim výrobkům nebude vaše kuchyň ani jídelna už nikdy obyčejná ani nudná.

S řadou pestrobarevného nádobí ve vašem šuplíku budete nedočkavě odpočítávat minuty, než budete moct začít připravovat další snídani, oběd nebo večeři.

S Delimano se vaření změní na oslavu!

Vkročte do světa zábavného vaření!

My v Delimano jsme do vaření úplní blázni. Zbožňujeme si vyměňovat tipy na vaření, recepty, nápady na servírování (a samozřejmě jíst)... Ale kromě toho všeho se stále soustředíme na to samé: vytvářet řešení, která přinesou radost do všech aspektů vaření.

Po úspěšném rozjezdu a rozvoji jsme nyní hrdí na to, že jsme zvládli představit kompletní řadu kuchyňských výrobků, které využijete při:

  • přípravě
  • vaření
  • servírování

Prohlédněte si zde sortiment našich výrobků:

Tak, to je náš příběh

Pokud navštívíte jakýkoliv náš obchod, můžete se těšit na vřelé přivítání, a když zavoláte našemu přátelskému týmu, vždy vám dobře poradí a poskytnou skvělé služby – náš tým služeb pro zákazníky zná tyto výrobky skrz naskrz!

Opravdu doufáme, že vás nakupování u nás bude bavit a že si naše výrobky zamilujete aspoň tolik jako my.

Těšíme se na brzké shledání.

Váš tým Delimano