V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Zjistěte, která horkovzdušná fritéza je pro vás ideální

Někdy všichni potřebujeme v životě trochu pomoci a výběr správné fritézy vám určitě usnadní život, proto nám dovolte, abychom vám pomohli.

Odpovězte na několik krátkých otázek a my pro vás najdeme ideální horkovzdušnou fritézu Delimano.

1
2
3

Pro koho nejčastěji vaříte?

V kuchyni ...

Jak velká je vaše kuchyně?

  • Pro mě

  • Pro rodinu

  • Pro každého, kdo se zastaví

  • Rád/a zkoumám různé recepty a zkouším nové věci

  • Držím se osvědčené klasiky

  • Jen vařím protože musím

  • Malá

  • Prostorná

 

HORKOVZDUŠNÁ FRITÉZA STAR

DELIMANO AIR FRYER STAR

Vychutnejte si lahodné smažené pokrmy, aniž byste je museli smažit v oleji - Horkovzdušná fritéza Delimano STAR smaží vaše oblíbené pokrmy pomocí osvědčené horkovzdušné technologie, díky níž jsou neodolatelně křupavé a chutné. S kapacitou 3,5 l a příkonem 1350W dokáže tato fritéza připravit mnoho lahodných receptů. S 30 minutovým časovačem a možností nastavení teploty od 80 do 200 °C. Nepřilnavý povrch pro snadné čištění.

HORKOVZDUŠNÁ FRITÉZA TOUCH

DELIMANO AIR FRYER TOUCH

Vychutnejte si křupavé kuře, hranolky, nebo lahodné dezerty bez výčitek – vyzkoušejte zdravější způsob smažení s Delimano horkovzdušnou fritézou Touch. Tato technicky a vizuálně vylepšená horkovzdušná fritéza je kompaktnější, než kdy dřív a dokáže smažit, péct, nebo dehydrovat různé druhy potravin pomocí 8 přednastavených programů. S časovačem, snímatelnou rukojetí, nastavitelným košem od 3,2 l do 5 l a dotykovým displejem.

HORKOVZDUŠNÁ FRITÉZA S DVOJITÝM KOŠEM

DELIMANO AIR FRYER DUAL BASKET

Smažené kuře nebo hranolky? Nugetky, nebo smažená mozzarella? Nyní si nemusíte vybírat, můžete připravovat 2 pokrmy současně s Delimano horkovzdušnou fritézou s dvojitým košem! První horkovzdušná fritéza se 2 nezávislými koši vám umožní vařit 2 jídla dvěma způsoby současně. Oba koše o objemu 4 l mají cyklónové ventilátory a rychloohřívače. S nepřilnavou vrstvou, 8 přednastavenými programy a automatickým vypnutím.

HORKOVZDUŠNÁ FRITÉZA S PÁROU

DELIMANO AIR FRYER WITH STEAM

Připravte zdravější smažené jídlo pro celou vaši rodinu s extra velkou horkovzdušnou fritézou se zabudovanou technologií vaření v páře. Tato šikovná fritéza dokáže připravovat různé pokrmy se 3 režimy a 3 přednastavenými programy. S teplotním rozsahem 80 až 200 °C, časovačem až 60 minut a nepřilnavým povrchem.