V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Rady a tipy

1-10 z 24

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Co muže zaujme na ženě na první pohled?

  Co muže zaujme na ženě na první pohled?

  Přemýšleli jste někdy, čeho si na vás muži všimnou nejdříve? Rozhodli jsme se několika mužů zeptat na rovinu, co jejich pohled spolehlivě přitáhne nejvíce, když jim do hledáčku padne žena. A co jsme zjistili?
  Číst více 
 • Top 10 nejlepších aprílových nachytávek

  Top 10 nejlepších aprílových nachytávek

  Apríl se blíží a tradicí je vyvést někoho žertem. Podívejte, lidé to čekají a vlastně budou rádi, že jste si je vybrali jako objekt svého zájmu. Určitě. Jsme si jisti, tak nějak...Pokud vás zajímá, jak nejoriginálněji nachytat své blízké, inspirujte se v naší kompilaci top 10 aprílových žertů.
  Číst více 
 • Neodolatelné čokoládové pochoutky pro ženu vašeho života

  Neodolatelné čokoládové pochoutky pro ženu vašeho života

  Vždy ve svém okolí najdete jednu ženu, která pro vás moc znamená. A kdy jindy ji vzdát hold než na Mezinárodní den žen? A nemusí to být vůbec nic okázalého. Zkuste tyto jednoduché čokoládové pochoutky, které ocení více, než diamanty!
  Číst více 
 • Jste připraveni oslavit mezinárodní den lívanců a palačinek?

  Jste připraveni oslavit mezinárodní den lívanců a palačinek?

  28. února je váš den, pokud milujete palačinky. Nemůžete si nechat ujít takovou skvělou příležitost si na nějaké zajít nebo zaexperimentovat doma a připravit si vlastní! Podívejte se, jak palačinky připravují v různých koutech světa.
  Číst více 
 • Přírodní afrodiziaka pro vášnivý valentýnský večer

  Přírodní afrodiziaka pro vášnivý valentýnský večer

  Jak si okořenit vztah? Zkuste potraviny, jenž působí jako přírodní afrodiziaka, které vás nabudí do akce! Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Některé potraviny známé svými afrodiziakálními účinky fungují na principu prokrvení orgánů, jiné mají vliv na vylučování hormonů a v neposlední řadě jejich vůně dokáže podnítit a omámit smysly. A kdy jindy je nejpříhodnější příležitost si vytvořit příjemný pikantní večer než na Valentýna?

  Číst více 
 • Haloweenské pohoštění pro malé nezbedníky

  Haloweenské pohoštění pro malé nezbedníky

  Haloween ve společnosti vašich nejbližších může být opravdu legrační kratochvíle, obzvlášť, když máte doma malé uličníky. Co jim uspořádat takovou menší halowwenskou party s kostýmy a strašidelným občerstvením? Zabavte je a zasvěťte do světa kreativity!
  Číst více 
 • Extra tipy, jak využít NutriBullet

  Extra tipy, jak využít NutriBullet

  Být zdravý a obklopený přáteli a rodinou – co by mohl člověk chtít víc? Přípravou zdravých smoothie svému zdraví velmi přispíváte. Sdílejte své poznatky s celou rodinou a využijte svůj NutriBullet naplno! Garantujeme Vám, že s našimi tipy se na něj nestihne usadit ani zrnko prachu.

  Číst více 
 • Ochutnejte medvědí česnek

  Ochutnejte medvědí česnek

  Medvědí česnek má několik léčivých vlastností. Mimo jiné zlepšuje činnost žaludku a tračníku, má antiseptické účinky, snižuje vysokou horečku, pročišťuje celé tělo, snižuje krevní tlak a dělá spoustu dalších věcí.

  Číst více 
 • 7 nejčastějších chyb při přípravě palačinek (a jak se jim vyhnout)

  7 nejčastějších chyb při přípravě palačinek (a jak se jim vyhnout)

  Pokud jste velkým příznivcem palačinek, pravděpodobně znáte všechny ty drobné tipy a triky, jak připravit opravdu lahodné palačinky - ale možná stále ještě děláte některé chyby, které vám brání ve vytvoření bezkonkurenční sladké dobroty. Během tohoto jednoduchého postupu se toho může tolik pokazit - my jsme ale tyto chyby nastudovali a našli řešení, takže si od teď můžete vychutnat absolutně perfektní palačinky!

  Číst více 

1-10 z 24

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3