V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Rady a tipy

11-20 z 24

 • 8 různých potravin, které byste rozhodně neměli skladovat v lednici

  8 různých potravin, které byste rozhodně neměli skladovat v lednici

  Lednička je úžasný vynález a pravděpodobně si už bez ní nedokážete představit svůj život. Udržuje potraviny dlouho čerstvé, takže si je můžete vychutnávat po dobu mnoha dní, nebo dokonce týdnů. Jsou ale věci, které byste do ní rozhodně neměli dávat. Víte, jaké to jsou?

  Číst více 
 • Co je špatného na kupování padělaného zboží? Daleko více, než si myslíte

  Co je špatného na kupování padělaného zboží? Daleko více, než si myslíte

  Pořídili byste si rádi oblečení, elektroniku nebo třeba mixér NutriBullet za zlomek maloobchodní ceny? To nejste sami. Poptávka spotřebitelů podstatně zlevněného značkového zboží zajišťuje podvodným prodavačům výborně fungující obchod s produkty, které vypadají jako ty z originálního obchodu. Ačkoli se může zdát, že je toto zboží výhodnou koupí, skryté náklady jsou ohromující.

  Číst více 
 • Co jste dosud nevěděli o kávě

  Co jste dosud nevěděli o kávě

  Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů na světě. Mnozí z nás ji pijí pravidelně, pomáhá nám přežít těžká rána i rušný program našich životů. Káva a její pití má rovněž zajímavou historii. Sebrali jsme některé z nejzajímavějších faktů o kávě, přečtěte si je – třeba u šálku kávy.

  Číst více 
 • Detoxikujte své tělo

  Detoxikujte své tělo

  Připadáte si poslední dobou unavení, vyčerpaní nebo zcela zesláblí? Trápí vás problémy s pokožkou nebo zažíváním? Máte za sebou „náročné“ svátky?

  Číst více 
 • Jak bychom měli používat a udržovat kuchyňské nádobí s keramickou vrstvou?

  Jak bychom měli používat a udržovat kuchyňské nádobí s keramickou vrstvou?

  Keramická vrstva nepochybně představuje nejvýjimečnější inovaci na poli výroby kuchyňského nádobí v posledních letech. Keramická vrstva CERAMICA je vyrobena na základě nanotechnologie, která vytváří na povrchu kuchyňského nádobí hustou a kompaktní vrstvu,

  Číst více 
 • Jak poznat originální supermixér NutriBullet od padělku

  Jak poznat originální supermixér NutriBullet od padělku

  Supermixér NutriBullet se stal celosvětovým hitem. Není proto divu, že se na jeho úspěchu chce přiživit stále více podvodníků, kteří prodávají nekvalitní napodobeniny. Ptáte se, jak takový padělek poznáte? V tomto článku vám to ukážeme.

  Číst více 
 • Jak udržet během léta v kuchyni chladno

  Jak udržet během léta v kuchyni chladno

  Vysoké teploty a žádná klimatizace – to není nejlepší kombinace, co myslíte? Když je už tak horko, může vám vaření připadat jako mučení: nejen že se během vaření cítíte jako v sauně, ale také tím ohříváte vzduch v domě a pobyt v něm je pak ještě nepříjemnější. Ale jestli nechcete během těch dlouhých letních dnů hladovět, nachystali jsme pro vás pár tipů, jak si uvařit a přitom zůstat pěkně v chládku.

  Číst více 
 • Nápady na ledové osvěžení

  Nápady na ledové osvěžení

  Využijte velkou nabídku melounů, vodních melounů, pomerančů a dalšího ovoce, a připravte si horkém a parném počasí své vlastní ledové osvěžení. Podívejte se na tyto tři skvělé nápady, které vás ochladí během (příliš) horkých letních dnů.

  Číst více 
 • Recept měsíce: jezte sladkosti jako král

  Recept měsíce: jezte sladkosti jako král

  Suflé je původem ze sladké Francie a vy ho můžete velice snadno přichystat jako překvapení pro svého miláčka. Připravili jsme pro vás výběr tří nejzajímavějších a nejlahodnějších suflé. Vychutnejte si je!

  Číst více 
 • Staňte se skutečným mistrem v grilování

  Staňte se skutečným mistrem v grilování

  Teplé a slunečné dny poskytují perfektní příležitost k malému setkání s našimi blízkými. Co může být lepší, než strávit nějaký čas v okruhu lidí, které máme rádi, a načerpat energii na příjemném pikniku? Dobrý piknik je skoro synonymem pro dobré jídlo. A když už je venku tak pěkně – tak grilování je jasná volba. Máme pro vás několik tipů, které z vás udělají mistra u grilu, a výsledky tohoto snažení bude možné označit za pravá umělecká díla.

  Číst více 

11-20 z 24