V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Trendy v kuchyni

1-10 z 19

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Velikonoce včera a dnes + tradiční pokrmy

  Velikonoce včera a dnes + tradiční pokrmy

  Jaro odstartovalo s plnou parádou a my se těšíme na Velikonoce. Na všechny ty dobroty, které nás čekají a přípravy, které nás naladí na atmosféru Velikonoc. Víte však, jaké byly tradiční velikonoční pokrmy a proč se vlastně Velikonoce slaví? Zkuste tento rok obnovit staré zvyky a přivítejte jaro s radostí!
  Číst více 
 • Američané žijí novým hitem, vynález chválí Oprah i slavný komik

  Američané žijí novým hitem, vynález chválí Oprah i slavný komik

  Na americkém Facebooku má ohromující počet fanoušků: přes tři čtvrtě milionu. Chválí ho celebrity Oprah Winfrey a Steve Carell či magazín Reader’s Digest.  Čím že to ve Spojených státech poslední dobou tak žijí? Vynálezem jménem NutriBullet.

  Číst více 
 • Dýňová sezóna je tady!

  Dýňová sezóna je tady!

  Dýně jsou neodmyslitelně spojeny s podzimem. Velké  i malé, kulaté, oválné, hladké či kostrbaté... Pokud se vám letos úroda vydařila, baví vás vykrajování dýní, nebo byste prostě jen chtěli zkusit něco nového – máme pro vás pár receptů na dýňovou polévku!

  Číst více 
 • Kámen v kuchyni

  Kámen v kuchyni

  Pokud trávíte v kuchyni hodně času, může vás vaření brzo začít nudit, že? I kuchyňskému stereotypu se můžete vyhnout. Stačí se ale držet nejnovějších trendů z celého světa a o zábavu a inovaci máte postaráno!  Kamenný efekt je novinka, které je v italské kuchyni stále populárnější a my ji chceme pořádně predstavit i vám!

  Číst více 
 • Kaštanové recepty

  Kaštanové recepty

  Ještě před tím, než se příroda uloží k zimnímu spánku, velkoryse k nám vyšle lahodného posla zimy – kaštany. Nutriční a aktivní látky kaštanů urychlují krevní oběh a pomáhají nám v přechodném období, kdy se naše tělo připravuje na chladnější teploty.

  Číst více 
 • Na léto: polévky bez vaření

  Na léto: polévky bez vaření

  Existují polévky, při jejichž přípravě musíte strávit spoustu času u sporáku. A pak jsou „polévky“, které se vařit vůbec nemusí. Díky tomu se stávají bohatým obohacením jídelníčku v létě. Představujeme vám tři studené polévky na léto, které zcela neodpovídají klasické představě polévky, ale jsou vel

  Číst více 
 • Nejnovější trend v kuchyni: domácí řecký jogurt

  Nejnovější trend v kuchyni: domácí řecký jogurt

  Jogurty typu „super light“, zahuštěné kdečím a zbavené všeho, včetně zdraví prospěšných látek už naštěstí nejsou v módě. Teď letí zdravé, plnohodnotné potraviny, upravované tak, aby v nich to důležité zůstalo skutečně zachováno.

  Hustý, krémový jogurt s vysokou výživovou hodnotou se rychle stal hitem našich snídaní a svačinek, ale i nedílnou součástí mnohých pokrmů.

  Číst více 
 • Obohaťte svou kuchyni o chutě moře!

  Obohaťte svou kuchyni o chutě moře!

  Ryby jsou důležitou součástí zdravé stravy, protože jsou zdrojem zdravých tuků, esenciálních vitamínů, minerálů a proteinů, které mají vysokou biologickou hodnotu. Můžete je připravit mnoha různými způsoby: uvařit, usmažit, připravit v páře, ugrilovat nebo podusit. Možnosti jsou nekonečné – zařaďte na svůj jídelníček ryby a vaše strava bude zdravější.

  Číst více 
 • Ochutnávejte, vyhrajte a bavte se na pikniku s Delimano!

  Ochutnávejte, vyhrajte a bavte se na pikniku s Delimano!

  Že ještě nemáte plán na sobotu 30. srpna? Teď už ano! Určitě si nebudete chtít nechat ujít 4. ročník F.O.O.D. pikniku na pražské Ladronce, kde najdete i stánek společnosti Delimano. Můžete se těšit na čerstvě připravené dobroty a třeba i něco vyhrát.

  Číst více 
 • Palačinky podle Julie Child

  Palačinky podle Julie Child

  Snídaně je základ zdravého startu do nového dne. Spojíte-li kvalitní teplou snídani s pohodou v rodinném kruhu, máte vykročeno tím správným směrem. Stravovací kultura není jen o hřejivém pocitu v žaludku. Palačinky jsou navíc výtečné nejen k snídani!  A pokud omezíte použití oleje, může být výsledek opravdu lehký a zdravý. 

  Číst více 

1-10 z 19

Page:
 1. 1
 2. 2