V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Zdravé stravování

 • Teplá smoothie- to nejlepší pro chladná rána

  Teplá smoothie- to nejlepší pro chladná rána

  Pokud vstáváte do chladného rána, jistě to znáte. Zodpovědnost vám velí dát si něco zdravého plného tolik potřebných vitaminů, ale chuť na nic studeného naprosto nemáte. Proto jsme pro vás připravili recepty na ta nejlahodnější teplá smoothie!
  Číst více 
 • Jak dosáhnout rychlejšího metabolismu pomocí snídaní

  Jak dosáhnout rychlejšího metabolismu pomocí snídaní

  Správná strava má schopnost výrazně zlepšit fungování vašeho metabolismu. Nestane se tak hned, nýbrž v dlouhodobém horizontu, ale je dokázáno, že právě snídaně, jakožto první jídlo dne, může zrychlit metabolismus, pokud je zdravá a nutričně vyvážená.
  Číst více 
 • Fritování bez pocitu viny!

  Fritování bez pocitu viny!

  Kdo by nemiloval hranolky, křupavé kuře či smažený sýr? Většině z nás se začnou sbíhat sliny, jen na tato jídla pomyslíme. Ale většina z nás také ví, že následky pochutnávání si na těchto smažených dobrotách se velmi rychle projeví, hlavně na váze! Nebo ne? S Horkovzdušnou fritézou Delimano se z výčitek stane potěšení.

  Číst více 
 • Sladkosti, které nezradí dietní odhodlání

  Sladkosti, které nezradí dietní odhodlání

  Máte strašnou chuť na sladké, pak se podíváte na kalhoty, které by…mohly být o něco větší, a tak tu vtíravou myšlenku na chvíli zaplašíte. Ale ona se vrátí! Netrapte se a připravte si raději domácí sladkosti, aniž byste sabotovali svůj plán na hubnutí.

  Číst více 
 • Smoothie = cesta ke zdravému tělu

  Smoothie = cesta ke zdravému tělu

  Každá buňka v našem těle má určitý životní cyklus. Odumřelé buňky jsou neustále nahrazované novými. V následujících 7 letech se vymění všechny buňky ve vašem těle. Tento fascinující proces je ale velmi složitý a také trošku nedokonalý. Nové buňky často obsahují malé chybičky. Proto stárneme. Bohužel tomu napomáhá i konzumace nezdravého jídla. 

  Číst více 
 • Udržme planetu zelenou

  Udržme planetu zelenou

  S Delimano Green Planet

  Přestože naše planeta zdálky vypadá modře, je naší společenskou odpovědností a morální povinností udržet ji... zelenou. Musíme se snažit o »zelené« postupy, které pomáhají redukovat odpad, šetřit přírodní zdroje, zlepšovat kvalitu ovzduší a vody a chránit ekosystémy. Zachováváním naší planety chráníme naši současnost i budoucnost. Zajišťujeme, aby vzduch byl dost kvalitní k dýchání, voda byla bezpečná k pití a aby naše jídlo bylo zdravé. Chcete udělat svět lepším a zelenějším místem? Důležitou součástí řešení je pak nádobí Delimano Green Planet.

  Číst více