V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Zdravé stravování

1-10 z 12

Page:
 1. 1
 2. 2
 • 7 chytrých triků, jak připravit své tělo na léto

  7 chytrých triků, jak připravit své tělo na léto

  Už je to tak. Ne dnes ani zítra, právě teď je ten nejvyšší čas připravit své tělo na to, že na něj oblékneme pouze plavky! Jak na to, aby to bolelo co nejméně? Sestavili jsme 7 ověřených triků, které vám pomohou se během zbývajících 3 měsíců dostat do požadované letní formy.
  Číst více 
 • Teplá smoothie- to nejlepší pro chladná rána

  Teplá smoothie- to nejlepší pro chladná rána

  Pokud vstáváte do chladného rána, jistě to znáte. Zodpovědnost vám velí dát si něco zdravého plného tolik potřebných vitaminů, ale chuť na nic studeného naprosto nemáte. Proto jsme pro vás připravili recepty na ta nejlahodnější teplá smoothie!
  Číst více 
 • Jak dosáhnout rychlejšího metabolismu pomocí snídaní

  Jak dosáhnout rychlejšího metabolismu pomocí snídaní

  Správná strava má schopnost výrazně zlepšit fungování vašeho metabolismu. Nestane se tak hned, nýbrž v dlouhodobém horizontu, ale je dokázáno, že právě snídaně, jakožto první jídlo dne, může zrychlit metabolismus, pokud je zdravá a nutričně vyvážená.
  Číst více 
 • 5 zdravých grilovacích receptů pro BBQ sezónu

  5 zdravých grilovacích receptů pro BBQ sezónu

  Grilovací sezóna je v plném proudu a její vůně jsou neskutečné. Pokud je však u vás na prvním místě starost o kila, či neponecháváte jídelníček napospas svým rozmarům, nemáte to jednoduché. Trápit se netřeba – připravili jsme pro vás pár BBQ receptů bez nadměrné kalorické zátěže. 

  Číst více 
 • Domácí zmrzlina – pochoutka bez výčitek

  Domácí zmrzlina – pochoutka bez výčitek

  Zmrzlina patří k nejoblíbenějším letním pokušením. Každý má rád něco jiného, ale favority jsou roky prověřené klasiky - čokoládová, vanilková a jahodová. Mnozí výrobci zmrzlin tvrdí, že je to jedna z nejvýživnějších dobrot, protože obsahuje všechny typy živin – od bílkovin, sacharidů a tuků až po tekutiny, minerály a vitamíny. Na tomto tvrzení je kus pravdy, ale i tady platí, že není zmrzlina jako zmrzlina. 

  Číst více 
 • Lehká jídla pro letní dny

  Lehká jídla pro letní dny

  Léto je tu a zřejmě nebudete chtít trávit příliš času u plotny. Současně vám ale období krátkých sukní a triček bez rukávů připomíná, že se vám během zimy povedlo nabrat pár kilo navíc. Jestli chcete udělat něco pro svůj životní styl, proměnit své tělo a užít si léto naplno, přinášíme vám pár skvělých tipů na báječná lehká letní jídla.

  Číst více 
 • Proč je zmrzlina zdravá?

  Proč je zmrzlina zdravá?

  Kdybyste měli zvolit jednu potravinu, které vám okamžitě vytane na mysli, když přijde řeč na horké letní dny, která by to byla? Zmrzlina! Když teploty vyšplhají opravdu vysoko, těžko najdete něco báječnějšího než lízat osvěžující ledovou zmrzlinu. Ale zmrzlina přece není zdravá, ne? To je pravda: zmrzlina obsahuje spoustu cukru i cholesterolu, ale ne všechno je tak černé! Konzumace zmrzliny má na naše zdraví i pár pozitivních dopadů. Jste připraveni zjistit, proč může být zmrzlina i zdraví prospěšná?

  Číst více 
 • Užívání vitamínů – méně je někdy více

  Užívání vitamínů – méně je někdy více

  Vitamíny jsou zdravé, že? O jejich pozitivních účincích na naše zdraví se dozvídáme z novin, časopisů, internetu i televize. Dostatečné množství vitamínů je opravdu nezbytné pro udržení zdraví, ale jejich nadměrná konzumace může mít negativní důsledky. Uvidíte, že i u vitamínů platí: „Méně je někdy více.“

  Číst více 
 • „Zdravá“ jídla, kterým byste se měli za každou cenu vyhnout

  „Zdravá“ jídla, kterým byste se měli za každou cenu vyhnout

  To, že jsou některé potraviny považovány za zdravé a nízkokalorické, ještě neznamená, že jsou pro váš jídelníček nutně vhodné. Jestli se snažíte jíst zdravě a přesto neustále přibíráte na váze, asi vám unikají základní poznatky o výživě, a tím pádem kila nabíráte, místo abyste je shazovali. Je nejvyšší čas zjistit, kterým potravinám byste se měli obloukem vyhnout, abyste docílili dokonalé letní postavy, o které sníte.

  Číst více 
 • Fritování bez pocitu viny!

  Fritování bez pocitu viny!

  Kdo by nemiloval hranolky, křupavé kuře či smažený sýr? Většině z nás se začnou sbíhat sliny, jen na tato jídla pomyslíme. Ale většina z nás také ví, že následky pochutnávání si na těchto smažených dobrotách se velmi rychle projeví, hlavně na váze! Nebo ne? S Horkovzdušnou fritézou Delimano se z výčitek stane potěšení.

  Číst více 

1-10 z 12

Page:
 1. 1
 2. 2